Po dwutygodniowej przerwie wznowiono cykl imprez sportowych w ramach akcji LATO W MIEŚCIE.

Akcja Lato wróciła

Na orliku przy ul. Spacerowej odbył się turniej EURO. Drużyny (łącznie siedem) rywalizowały w składach 6-osobowych. Rozegrano 21 meczów trwających 2x5 min. Wygrała Polska, która w 6 spotkaniach zgromadziła 15 punktów. Zwycięski zespół występował w składzie: Patryk Kraśniewski, Michał Biernacki, Krystian Ciężar, Szymon Milewski, Rafał Królikowski, Jakub Sosnowski. Drugie miejsce zajął Izrael, a trzecie było Kosowo. Ostatnia lokata przypadła... Niemcom.

Królem strzelców został Mateusz Mikołajewski (Albania, 7 goli), za najwszechstronniejszego zawodnika uznano Patryka Kraśniewskiego (Polska), a za najlepszego bramkarza – Grzegorza Siurnickiego (Izrael). Wyróżnienia przyznano także Kamilowi Komorowskiemu (Izrael) i Radosławowi Krzewskiemu (Kosowo).

Młodzi miłośnicy piłki nożnej będą mieli ponownie okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas rozgrywek Ligi Mistrzów, które zaplanowano na połowę sierpnia. Zgłoszenia do 13 sierpnia, tel. 602 617 374.

Swoje zmagania mieli piłkarze, ale AKCJA LATO to również inne imprezy. W parku nad Jeziorem Małym Domowym odbyły się po raz czwarty biegi przełajowe.