Danuta Bukowiecka zdobyła dwa brązowe medale podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych, które odbyły się w Szczytnie. Reprezentacja szczycieńskiej WSPol. w gronie 26 drużyn zajęła 6. miejsce.

Basen WSPol. był areną zmagań policjantów, funkcjonariuszy Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej. Nieźle spisali się reprezentanci WSPol., którzy uplasowali się na 6. miejscu. Danuta Bukowiecka, jedna z nielicznych dorosłych sportsmenek z naszego powiatu, dwukrotnie stawała na trzecim stopniu podium, zajmując 3. m. na dystansach 50 i 100 m st. dowolnym. W czołówce zawodów plasowali się także inni pływacy broniący barw WSPol.: Dariusz Tkaczyk (4.m. na 50 m st. mot.) i Piotr Serafin (5. m. na 50 m. st. klas.). Poza konkurencją byli zawodnicy SGSP Warszawa, którzy zdominowali mistrzostwa. Szczycieńską uczelnię wyprzedziły jeszcze zespoły: KWP Poznań, KM PSP Łódź, KWP Katowice i SA PSP Kraków.